top of page

SleepDrive

SleepDrive on see koht, kus inimene saab teada rohkem infot unest. Õigemini saab kehv magaja end uuesti treenida heaks magajaks.  Jah, ka und peab treenima. SleepDrive on platvorm, kuhu lateakse üles harivad videoseminarid unest aga ka vaimsest terviselt üldiselt. Seminaride sisud on erinevad ja keskenduvad alati kindlale teemale, kas, näiteks unehäiretele või une füsioloogiale või hoopis sellele, kuidas oma une rütmi taastada või paremini ja kiiremini uinuda. Seminaride sisud on üldharivast kuni töötubadeni välja. SleepDrive-i videosisude looja ja teadmiste jagaja on Kene Vernik. 

Videosid saab soetada endale individuaalselt, kui ka ettevõttena. Sa saad tellida kindla sisuga aga võid tellida ka kogu kursuse. Infot videode kohta leiad siit:

KENE VERNIK
Somnoloog-tehnoloog ja unenõustaja, psühholoog
_MG_4894 (1).png

Kene on suur unemeditsiini austaja ja tegutsenud selles valdkonnas juba 16 aastat, alates 2006 aastast. Hariduselt on ta psühholoog (MA) ja sertifitseeritud unetehnoloog. Ta on koolitanud suurettevõtteid ja teinud hulgaliselt individuaal-nõustamist - kõigile neile, kes on olnud hädas oma töötajate või oma isikliku kehva unega. Töötanud riiklikus- ja era kliinikumis, on ta näinud palju erinevaid unehäireid ja teab unetehnoloogina väga põhjalikult, mida üks või teine unehäire endast kujutab. Lisaks läbinud põhiväljaõpped KKT-s (kognitiiv-käitumuslik teraapia) ja Skeemiiteraapias. kes ei tea, siis unetehnoloogid on nö uneuuringute keskuses need tegeleased, kes viivad läbi polüsomnograafilisi uuringuid ja nö skoorivad ehk siis hindavad neid. Kene on läbinud aga ka hulgaliselt, just unetusele mõeldud erinevaid koolitusi ja põhiline, mida maailmas teaduspõhiselt kasutatakse on ikka KKT-I (unetuse kognitiiv-käitumuslik teraapia). Koolitanud end Soomes, Iirimaal, Šotimaal, Itaalias, Prantsusmaal. Praktikal olnud Soomes ja ka Prantsusmaal. Kuid peamiselt tegutsenud Eestis (Tallinnas ja Tartus). Ta on välja andnud ka üldhariva käsiraamatu unest "Hea une teejuht" 2019, mida ikka ja jälle juurde trükitakse.

Pikemalt on temast juttu  www.kenevernik.ee.

 

Erialastesse organisatsioonidesse kuulumine:

Eesti Unemeditsiini Selts

Euroopa Unemeditsiini Selts

Euroopa Unetehnikute Selts

Eesti Skeemiteraapia Assotsiatsioon

Eesti Psühholoogide Liit

bottom of page